Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Активація та підтримка потенціалу учнів на уроках. Методи інтегративної арт-терапії

Мета курсу: познайомити учасників з потенціалом мови метафори з роботі з усіма учасниками освітнього процесу; надати дієві арт-терапевтичні інструменти для покращення стану та відновлення життєвої енергії.

Зміст курсу: Флористична символіка завжди посідала особливе значення в культурі нашого народу, оспівана поетами і письменниками. Арт-терапія вдало поєднує в собі ресурси творчості і ресурси природи. Знайомство з методами інтегративної арт-терапії дає змогу розширити інструменти для підтримки власного життєвого потенціалу.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Активація та підтримка потенціалу учнів на уроках. Методи інтегративної арт-терапії
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів