Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Активна комунікація з учнями. Розвиток компетентностей у діяльнісному підході

Мета курсу: Ознайомити педагогів з компетентнісним потенціалом діяльнісних методів навчання; визначити ключову роль діяльнісного підходу під час запровадження інтегрованого навчання; виробити навики використовувати активні комунікації в процесі застосування діяльнісного підходу в освітньому процесі.

Зміст курсу: Можливості розвитку наскрізних умінь дитини в освітньому процесі базової середньої школи визначаються у застосуванні діяльнісного підходу шляхом розвитку компетентностей XXI століття та творення майбутнього. Роль діяльнісного підходу у формуванні цілісної подорожі особистості як аналіз власного педагогічного досвіду та відправна точка переосмислення професійних характеристик.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Активна комунікація з учнями. Розвиток компетентностей у діяльнісному підході
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів