Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Чи може історія бути цікавою у школі. Альтернативні можливості зацікавлення учнів

Мета курсу: Ознайомити педагогів з новими можливостями історії як шкільного предмету; запропонувати нові бачення викладання історії у школі та альтернативні можливості зацікавлення учнів цим предметом

Зміст курсу: У сучасній шкільній програмі історія все більше втрачає своє значення; для багатьох учнів вона вже перетворилася на предмет, який учні не бажають вивчати, вважаючи і часто досить слушно, що він не знадобиться їм у житті. Чи може історія бути корисною? Яка користь від історії? Історія - це знання чи розуміння? Історія - це наука про минуле чи про майбутнє? Чи можуть обійтися без історії ’фізики’?

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Чи може історія бути цікавою у школі. Альтернативні можливості зацікавлення учнів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів