Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Європейський досвід організації освітнього процесу у середній школі

Мета курсу: Ознайомити педагогів з досвідом іноземних колег щодо організації освітнього процесу у середній школі.

Зміст курсу: Освітні реформи, які відбуваються в Україні, а саме впровадження Нової Української. НУШ покликана змінити підход до навчання стати більш гнучкою та орієнтованою на потреби сучасного школяра. Саме досвід іноземних держав може допомогти педагогу впроваджувати нові підходи до навчання, системи оцінювання учнів. Під час тренінгу ви маєте змогу ознайомитися: планування уроку, підготовка та використання методичного матеріалу, формувальне оцінювання учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Європейський досвід організації освітнього процесу у середній школі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів