Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Формування дружніх відносин в класному середовищі. Ефективне навчання через довіру до особистості вчителя

Мета курсу: Ознайомити педагогів з методами та прийомами освітньої діяльності, що сприяють взаємодії учня та вчителя в класі, підвищують ефективність навчальної діяльності учнів, налагоджують контакт «вчитель-учень», допомагають сформувати власну педагогічну стратегію вчителю Мотивуюча взаємодія «вчитель-учень». Покращення робочої атмосфери в класі для якісного навчання. зоохочууче Впровадження дієвих Взаємодії учня та вчителя в класі Формування дружніх відносин в класному середовищі. Ефективне навчання через довіру до особистості вчителя.

Зміст курсу: Сучасна освітня система сповнена викликів та непередбачуваних ситуацій, що можуть виникати як при викладанні онлайн, так і при безпосередній роботі з учнями в класі. Жодна з цих форм роботи немає переваг над іншою. Та останніми роками все актуальнішою стає взаємодія вчителя та учня безпосередньо в класному середовищі. Зміст виступу спрямований на ті методи та прийоми, що сприятимуть покращенню робочої атмосфери в класі та підвищенню ефективності навчання через довіру до особистості вчителя.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Формування дружніх відносин в класному середовищі. Ефективне навчання через довіру до особистості вчителя
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів