Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Формування емоційного інтелекту в епоху змін

Мета курсу: Ознайомити із поняттям ’емоційний інтелелект’, з’ясувати, чим відрізняється емоційний інтелект від почуттів;познайомитися із практичними прийомами та методичними ’родзинками’, які допоможуть розкрити потенціал учня/учениці. Емоційний інтелект-це не протилежність інтелекту, а унікальне поєднання розуму та почуттів.

Зміст курсу: 1 З’ясувати різницю між поняттями ’емоційний інтелект’ та ’почуття’. 2 Компоненти емоційного інтелекту: самопізнання, саморегуляція, свмомотивація тощо . 3 Переваги емоційного інтелекту. 4 Вправи , завдання на уроках укр мови та літератури, що містять елементи стратегій емоційного інтелекту

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Формування емоційного інтелекту в епоху змін
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів