Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Формування національної свідомості та патріотизму у Педагогів та учнів на основі історичних подій

Мета курсу: Ознайомити педагогів з новими підходами вивчення соціо-культурного розвитку українців у складі Російської імперії. Розкрити значення підприємницької активності українців в суспільно-політичному житті країни.

Зміст курсу: Сучасне суспільство потребує більш глибоко розуміння історії нашої країни, її природні та людські ресурси є невідємною частиною Європейського простору. В результаті викладу матеріалу слухачі ознайомлятся з розвитком промисловості, культури та соціополітичного життя населення, системою місцевого самоврядування та формуванням на цій правовій основі громадянського суспільства у ХІХст.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Формування національної свідомості та патріотизму у Педагогів та учнів на основі історичних подій
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів