Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Формування патріотизму на уроках. Національно-культурні традиції України та підтримка духу учнів

Мета курсу: Ознайомити педагогів з роллю сучасного шкільного краєзнавсього музею в формуванні патріотизму та толерантності на уроках історії.

Зміст курсу: Сучасна українська школа вимага нових підходів до висвітлення проблем сучасності та висвітлення білих плям історії. Використовуючі нові методологічні підходи та здобутки музеєзнавства будуть розбиті основні поняття з регіоналістики, музеєзнавства та архівознавства. На прикладі розгалудженої мережі шкільних краєзнавчих музеїв України та їх експозицій розглянемо форми патріотичного виховання в навчальному процесі при вивченні історії в школі.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Формування патріотизму на уроках.  Національно-культурні традиції України та підтримка духу учнів
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів