Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Інформатика. Підвищення кваліфікації

Мета курсу: Ознайомити слухачів з понняттям емоційного інтелекту, показати систему роботи з розвитку ЕІ на уроках інформатики

Зміст курсу: Розвиток емоційного інтелекту, досягнення осмисленої гнучкості в управлінні власними емоційними реакціями дозволяє усвідомлено приймати виклики сьогодення. Навички ЕІ допомагають нам у розумінні власних емоцій та взаємодії з іншими людьми. Програма знайомить з системою роботи з розвитку ЕІ на уроках інформатики під час вивчення навчальних тем, а також під час проектної роботи.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Інформатика. Підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів