Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Інтегровані уроки літератури у Новій Українській Школі

Мета курсу: Створити для вчителів української та зарубіжної літератури, які працюють у 5 класах НУШ, умови для вдосконалення власної професійної майстерності заради ефективної взаємодії зі школярами та урізноманітнення навчального процесу.

Зміст курсу: Слухачі розвинуть професійні та загальні компетентності, які допоможуть організувати ефективну роботу в 5-6 класах НУШ на уроках української та зарубіжної літератури. Набуті знання допоможуть педагогам налагодити взаємодію зі школярами, колегами та батьками в будь-яких умовах.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Інтегровані уроки літератури у Новій Українській Школі
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів