Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Інтегрування програми Code CLUB в шкільний курс інформатики

Мета курсу: Ознайомити педагогів та педагогинь з програмою Code CLUB та її використанні в шкільну програму з інформатики

Зміст курсу: Навчальна програма укладена на основі світового досвіду роботи клубів Code Club. Прототип навчальної програми розроблено британськими ІТ-фахівцями Клер Саткліф та Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Варто відзначити дотримання принципу доступності навчального матеріалу, врахування вікових особливостей і рівня підготовки здобувачів освіти, глибину змісту з усіх тем і розділів навчальної програми, системну організацію та широку палітру проєктів з програмування мовами різного рівня, якісну онлайнову підтримку.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Інтегрування програми Code CLUB в шкільний курс інформатики
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів