Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Інтерактивні технології для розвитку креативності на уроках. Інформаційно-цифрова компетентність педагога

Мета курсу: ознайомити з умовами розвитку креативного мислення на уроках, поділитися досвідом ефективного використання інтерактивних технологій для розвитку креативності на уроках словесності

Зміст курсу: Учасник/учасниця вебінару усвідомить різницю між дивергентним та конвергентним мисленням. Навчиться за допомогою інтерактивних форм роботи розвивати оригінальність мислительної діяльності. Отримає “ключі” до формули креативності. Прослухає, що потрібно врахувати учителеві, аби стимулювати креативне мислення учнів.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Інтерактивні технології для розвитку креативності  на уроках. Інформаційно-цифрова компетентність педагога
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів