Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Медіаграмотність у старшій школі: практики та інструменти

Мета курсу: ознайомити педагогів з поняттям інфомедійної грамотності та правилами інформаційної гігієни; розвивати навички свідомого пошуку, критичного оцінювання та грамотного аналізу інформації.

Зміст курсу: актуальність та важливість формування інфомедійної грамотності, зумовлена тим, що сучасний медіапростір створює нову дійсність, а також збільшує безмежні інформаційні потоки, що робить інформацію доступною для великого загалу користувачів. У лекції акцентується увага на важливості розвитку критичного мислення та інфомедійної грамотності.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Медіаграмотність у старшій школі: практики та інструменти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів