Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Організація ефективної роботи самоврядування здобувачів освіти

Мета курсу: познайомити з дієвими способами залучення до учнівського самоврядування в освітньому закладі як ефективного методу формування життєвих компетентностей підростаючого покоління; продемонструвати практичний досвід ефективної роботи лідерів самоврядування здобувачів освіти.

Зміст курсу: Школа – це модель майбутнього суспільства. Основи громадського становлення та демократії, ключові компетентності формуються з дитячих років. Яскравим прикладом розвитку лідерського потенціалу та організаторських здібностей підростаючого покоління, креативного і критичного мислення, застосування отриманих знань у різних ситуаціях, уміння співпрацювати в команді, а також здатність до самореалізації, саморозвитку та прояву своїх можливостей у різних сферах життя є діяльність самоврядування здобувачів освіти. Отож поговоримо про якісну організацію та ефективну роботу учнівського самоврядування в освітніх закладах.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Організація ефективної роботи самоврядування здобувачів освіти
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів