Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Освітній менеджмент та управлінська діяльність керівників закладів освіти в умовах воєнного cтану

Мета курсу: ознайомити керівників закладів освіти з поняттям ’освітнього менеджменту’ та його ролі в управлінській діяльності менеджера-керівника; формувати навички новітнього мислення керівника закладу освіти в практиці застосування інноваційних технологій; розробити алгоритм застосування інноваційних технологій в освітньому процесі закладу освіти.

Зміст курсу: За нових умов управління освітнім процесом сучасного закладу освіти і саме компетентність керівника відіграє одну з найважливіших ролей у впровадженні інновацій. Освітній менеджмент як вид управлінської діяльності покликаний доповнити освітній процес сучасного закладу освіти такими основними складовими як сукупність форм, методів та засобів впливу на особистості та колектив з метою ефективного функціонування освітньої системи. А забезпечити даний процес може керівник, менеджер, який володіє цими знаннями.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Освітній менеджмент та управлінська діяльність керівників закладів освіти в умовах воєнного cтану
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 350грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів