Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Польська мова. Підвищення кваліфікації

Мета курсу: надати педагогам дієві алгоритми розвитку мовлення; запропонувати ефективні методики по відпрацюванню і закріпленню навичок говоріння і письма; розглянути ситуаційні моделі, характерні для різних типів мовлення

Зміст курсу: Мовлення є формою актуального існування мови. Мовлення не існує поза мовою, але і сама мова залишається живою лише за умови активного використання людьми. У процесі опанування іноземної мови існує загроза зосередження на проміжних завданнях, як-от вивчення слів, граматичних правил. Такий підхід, звісно, дає свої результати у отриманні певних знань і навичок, проте не розвиває уміння висловлювати власну думку, реагувати на конкретну мовленнєву ситуацію, підтримувати розмову. Потреба вдосконалювати мовлення існує на кожному етапі вивчення мови і при належному підході досягається за короткий час навіть при мінімальній граматичній і лексичній компетенції.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Польська мова. Підвищення кваліфікації
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів