Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Психологічна та медико-санітарна підготовка на уроках ’Захист України’

Мета курсу: Ознайомити педагогів з інноваційними методами та формами роботи на уроках ’Захисту України’ та позакласних заходах.

Зміст курсу: 1. Короткий зміст навчальної програми предмета ’Захист України’ та пропозиції по її удосконаленню. 2. Структура уроку та інноваційні підходи до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. 3. Застосування інноваційних форм та методів роботи в ході вивчення вогневої підготовки, прикладної фізичної підготовки, тактичної підготовки, домедичної підготовки, стройової підготовки та статутів ЗСУ. 4. Особливості проведення позакласних заходів військово-патріотичного спрямування.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Психологічна та медико-санітарна підготовка на уроках ’Захист України’
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів