Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Розвиток просторового та логічного мислення учнів на уроках. Освітній напрям STEM

Мета курсу: Ознайомлення із досвідом впровадження, особливостями реалізації та перспективами розвитку системи навчання з використанням концепції STEM.

Зміст курсу: Забезпечення освітньої потреби у якісному вивченні учнями освітніх компонентів вимагає впровадження нових сучасних концепцій. Освітній напрям STEM та процес його впровадження в умовах сьогодення є специфічним, що передбачає особливі умови для якісної реалізації та забезпечення ефективної результативності. Не менш важливою є проблема методичного та технологічного забезпечення.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Розвиток просторового та логічного мислення учнів на уроках. Освітній напрям STEM
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів