Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Створення власних матеріалів у процесі формування медіакомпетентності здобувачів освіти НУШ

Мета курсу: Поділитися досвідом у створенні медіа продуктів збувачами освіти у НУШ. Ознайомити педагогів із формами та прийомами роботи, які формують: -навички групової та парної взаємодії; -вміння вчитися протягом життя; -медіакомпетентнісні навички в аналізі медіапродукції.

Зміст курсу: Сучасне життя підростаючого покоління не уявити без різноманітнх ґаджетів та форм медіа продукціії, яку діти отримують та сприймають через них щосекунди. Все що дитина бачить, чує, певним чином впливає на її світогляд, ціннісні ставлення та пріоритети у житті. Медіа впливають на виховання, освіту, культурне становлення сучасних здобувачів освіти. У зв’язку з цим актуальності набуває проблема медіаобізнаності підростаючого покоління, необхідність формування медіакомпетентності саме у молодшому шкільному віці.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Створення власних матеріалів у процесі формування  медіакомпетентності здобувачів освіти НУШ
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів