Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Творчі підходи до вивчення української літератури. Інтерактивні інструменти для цікавого уроку

Мета курсу: * ознайомити педагогів із творчими методиками вивчення української літератури в НУШ та старших класах; * поділитися цікавими ідеями опрацювання біографії письменника, образної характеристики героїв вивченого твору; * навчити користуватися інтерактивними застосунками, що стануть у нагоді під час дистанційного навчання.

Зміст курсу: Формат сучасної освіти вимагає від учителя вміння швидко опановувати нові освітні платформи та сервіси, навчати цікаво, творчо та неодноманітно. Саме від захоплення учителем власним предметом викладання та його творчої енергії залежить любов учнів про предмету. Під час тренінгу ми обговоримо різні цікаві підходи до роботи з учнями НУШ та старшокласників на уроках української літератури, познайомимося з інтерактивними застосунками, платформами та сайтами, що допоможуть учителеві-практику урізноманітнити урок. Навчати цікаво, щоб на урок завітали не лише учні, а й батьки можна навіть під час дистанційки!

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Творчі підходи до вивчення української літератури. Інтерактивні інструменти для цікавого уроку
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів