Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Вдосконалення емоційного інтелекту учнів для стабільної атмосфери навчання. Навички спілкування вчителя у воєнний стан

Мета курсу: Ознайомити з основними методами та прийомами кризової психології та способами їх інтеграції в освітній процес; виховати емпатію та підвищити рівень емоційного інтелекту; розвивати навички надання психологічної допомоги в кризових ситуаціях та уміння інтегрувати сучасні психологічні інструменти в структуру освітнього процесу

Зміст курсу: Сучасний освітній процес відбувається в кризових умовах воєнного часу й висуває до освітян не лише класичний перелік фахових вимог для ефективної взаємодії між учасниками освітнього процесу, а й потребує знань, умінь і навичок у галузі психології. Психоемоційні реакції як на гострий, так і на короткотривалий стрес, проживання травми можуть негативно впливати на фізичне й ментальне здоров’я учнів, погіршувати їх когнітивні здібності. Засвоєння освітянами методів і прийомів кризової психології і можливість їх інтеграції в освітній процес допоможуть педагогам створити безпечне й екологічне освітнє середовище, допомогти учням впоратись із психологічними негараздами та зробити навчання відповідним до викликів часу. Здобуті навички саморегуляції стануть профілактикою зниження емоційного ресурсу в процесі надання психологічної допомоги учням.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Вдосконалення емоційного інтелекту учнів для стабільної атмосфери навчання. Навички спілкування вчителя у воєнний стан
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів