Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Впевнені кроки впровадження мовно-літературної галузі НУШ

Мета курсу: поглибити розуміння особливостей програм з української мови та інтегрованого курсу літератур української та зарубіжної для 5 класу НУШ; удосконалити навички формування ключових компетентностей учнів на уроках та інтегрованого курсу літератур української та зарубіжної ; познайомити із методичними родзинками сучасних підручників. готовність до користування методичним інструментарієм сучасних підручників з української мови та літератури для 5 класу НУШ.

Зміст курсу: З нового навчального року впровадження освітньої реформи приймають учителі середньої ланки. Вони мають продовжувати реалізацію головної мети НУШ – формувати у школярів не лише знання, а й уміння застосовувати їх у житті. Програма спрямована на адаптацію та трансформування педагогічої діяльності мовно-літературної галузі до нової концепції загальної середньої освіти.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Впевнені кроки впровадження мовно-літературної галузі НУШ
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів