Офіційний курс підвищення кваліфікації

Тема курсу:

Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти на уроках Іноземної мови НУШ

Мета курсу: формування у вчителів іноземної мови здатності використовувати дихальні техніки й методики по опрацюванню дикції, ритмів, емоцій з елементами ігрових технік.

Зміст курсу: Використання ігор на уроках іноземної мови допомагає вчителю глибше розкрити особистісний потенціал кожного учня, його позитивні особисті якості працелюбність, активність, самостійність, ініціативність, вміння працювати в співробітництві, а також зберегти й зміцнити навчальну мотивацію.

Цільова аудиторія: навчальний курс розроблений для адміністрації закладів освіти, вчителів, спеціалістів психологічної служби, батьків та учнів.

Програма: Підвищення кваліфікації

Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

on-line
Доступно
Cертифікат на тему: Впровадження Державного стандарту базової середньої освіти на уроках Іноземної мови НУШ
Кількість годин в сертифікаті:

6 годин/0.2 ЄКТС - 120грн

15 годин/0.5 ЄКТС - 230грн

30 годин/1 ЄКТС - 349грн

Документи від conf.ipo.kiev.ua (сертифікати, програми, тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
Реєстр сертифікатів. Перевірка виданих документів